Náš tým úvodní fotka

Náš tým

Jsme mladý sehraný tým s bohatými zkušenostmi. Láska k jídlu a gastronomii pro nás není jen prázdná fráze, ale náplň našeho života. Chceme dělat opravdová poctivá jídla a zákazníkovi nabídnout nevšední zážitky.

Michal Duračka
šéfkuchař

Chci hostům nabízet jednoduchá a opravdová jídla bez příkras, sázím na čerstvost a nejvyšší kvalitu surovin. Miluji oheň, který odpradávna dává pokrmům nezaměnitelnou chuť.

Nejraději pracuji s masem a rybami, protože to množství kombinací a chutí, které z nich mohu vytvořit, je nekonečné. Sázím na jednoduchou přípravu s minimálním množstvím odpadu.

Michala už od útlého mládí přitahovalo vaření. Že se kuchařské řemeslo stane jeho koníčkem i profesí, se rozhodl v 16 letech na střední škole v Otrokovicích, kde se vyučil kuchařem. Potom několik let působil v zahraničí. Začínal v německých Cáchách, v restauraci postavené na středomořské kuchyni, poté ve stejném městě pracoval jako sous chef ve vyhlášeném steakhousu. Další jeho profesní zastávka byla v Anglii, kde šéfoval typické místní restauraci nedaleko Cambridge.

Po návratu do Česka Michal pracoval v Interhotelu Zlín a poté jej kuchařský osud zavedl do Olomouce. Poslední dva roky je členem týmu Opera Gastro Group. Od začátku stojí u konceptu restaurace Asado grill, kde chce zúročit všechny své kuchařské zkušenosti.

Když má chvíli pro sebe, vyráží na výlety do přírody. I tady si často rozdělá oheň a ugriluje kus masa. Je také dlouholetým sběratelem nožů.

Gina Lípová
provozní manažerka

Práci v gastronomii miluji. I když je velmi těžká a má řadu úskalí, pořád mě nabíjí energií, když vidím usměvavé a vracející se zákazníky a spokojený personál. Je pro mě výzvou, když mohu posouvat věci dopředu.

Asado grill je restaurace, která konceptem i servisem potěší každého milovníka dobrého jídla a nevšedních zážitků.

Gina

Gina propadla gastronomii před dvanácti lety. V rodinných podnicích pracovala na všech možných pozicích a místech (kuchyně, bar, kancelář, cukrářská výroba, ekonomka, personalistka, catering manažerka atd.). Stála u vzniku restaurace Asado grill, jejím dítětem je koncept i design podniku. Jako vystudovaná ekonomka má na starost provoz, uvidíte ji ale často také v restauraci u zákazníků.

Pokud Gina nepracuje, hledá inspirace v jiných restauracích v Česku i zahraničí, ráda čte a miluje prosecco a přírodu.

Náš tým

Přidejte se

Zaujala vás naše kuchyně, nebo prostředí, ve kterém pracujeme? Chcete se stát součástí našeho týmu? Zavolejte nám, nebo napište.

Chci do týmu

Kde nás
najdete

Horní náměstí 21
779 00 Olomouc

V zadní části Caffe Opera vedle Moravského divadla

Kontakt
Provozní manažerka
Gina Lípová

+420 722 290 091