Stálá nabídka

Šťavnaté steaky, čerstvé ryby a mořské plody, křupavou zeleninu a další dobroty najdete v naší nabídce. Originální Mibrassa Parilla grill, který na Moravě ani v Česku hned tak neuvidíte, je výborný pomocník a parťák do kuchyně a umí neuvěřitelné věci. Zvlášť, když ho má na povel náš zkušený šéfkuchař Michal Duračka.

Maso a oheň,
nerozluční přátelé

Hovězí a vepřové maso odebíráme od malých českých a moravských chovatelů, část nabídky k nám doputuje ze zahraničí (Nový Zéland, Argentina, Namibie, Irsko …)

Hovězí minimálně šest týdnů vyzrává ve speciálních skříních určených pro staření mas. Drůbež nám dodávají farmy z olomouckého regionu. Čerstvé ryby si můžete vybrat v naší vitríně

šéfkuchař
suroviny

Jak maso připravujeme?

Srdcem naší restaurace je Mibrassa Parilla grill, který vás zaujme na první pohled. Máme otevřenou kuchyni, takže se můžete dívat našemu týmu kuchařů pod ruce.

Jídla připravujeme na žhavém dřevěném uhlí ze špičkových surovin podle receptur šéfkuchaře Michala Duračky.

Zážitek
jako dárek

Chcete se podělit o zážitky z naší restaurace s přáteli, rodinou nebo s kolegy v práci? Hledáte originální dárek k narozeninám nebo pod vánoční stromek? Darujte zážitek v podobě voucheru 1000,- nebo 2000,- Kč.

Rádi jej připravíme dle vašich požadavků. Můžete zvolit papírový svitek převázaný stužkou, nebo designovou dřevěnou krabičku, v níž voucher doplní jedlé mini dárky.

Dárkové poukazy

@asado_grill_olomouc

Kde nás
najdete

Horní náměstí 21
779 00 Olomouc

V zadní části Caffe Opera vedle Moravského divadla

Kontakt
Provozní manažerka
Gina Lípová

+420 722 290 091